اجاق گاز اخوان

احتمالاً قبلاً آن را شنیده اید: عملکرد خود تمیز کردن اجاق گاز می تواند بسیار بد بو باشدخیلی بد بو ، در واقع ، من هرگز اجرای آن را توصیه نمی کنمفقط به این دلیل که روش بهتری وجود داردبا توجه به تمیز کردن بهار ، اکنون تصور می کنم زمان خوبی است که می توان در مورد آن روش بهتری صحبت کرد.

من یک روش کاملاً ایمن ، طبیعی و مؤثر برای انجام کار دارم - بدون مواد شیمیایی خشن و بدون تمیز کردن خودکار با گرمای بالا با تجارت خنده دار آشکارساز دودکمی زمان و مقداری چربی آرنج طول می کشد ، اما بازپرداخت آن هم ارزش آن را داردبعلاوه ، شما به احتمال زیاد همه چیزهایی را که لازم دارید برای اجرای این پروژه در کمدهای خود داشته باشید ، دارید.

هنگامی که من برای اولین بار به خانه ام نقل مکان کردم ، اجاق گاز با یک مشکوک مشکی و چسبناک مشکوک شده بودگویا کسی بدون استفاده از ماهی تابه ای ده مرغ کامل برشته بوداولین غریزه من اجرای دستگاه تمیز کردن خودکار بود ، زیرا اجاق ما بیش از 20 سالاین اساساً گرما را تا حدی روشن می کند که هر چیزی که در آن مانده باشد به صورت واضح سوخته می شود که می توانید بعد از خنک شدن آن را پاک کنیداین نوع کار است ، اما در بعضی موارد در واقع همه چیز را بدتر می کند ، و در مورد ما ، ردیاب های دود را تنظیم کنید - به احتمال زیاد یک پرچم قرمز.

جایگزین چیست؟ شما می توانید مواد شیمیایی بسیار سختی بخورید که از طریق هر نوع بقایای باقیمانده غذا بخورند ، اما دودها به اندازه کافی قوی هستند که ابروهای خود را بیرون بیاورندسرگیجه همراه احتمالاً فایده ای هم ندارد.

مدرسه آشپزی کیچن در جلسه استدر هر زمان برای دریافت 20 درس روزانه ثبت نام کنید تا به شما در سفر تبدیل شدن به آشپزی که همیشه می خواهید باشید کمک کنیدهمه چیز از دوشنبه بعد از ثبت نام شروع می شود ، بنابراین در اولین درس خود باشید!

دستورالعمل ها

فر را خالی کنید قفسه های فر ، سنگ پیتزا ، دماسنج اجاق گاز و هر چیز دیگری که درون فر دارید را از بین ببریدکنار بگذارید.

یک خمیر جوش شیرین درست کنید در یک کاسه کوچک یک لیوان جوش شیرین را با چند قاشق غذاخوری آب مخلوط کنیدنسبت هر دو را در صورت وم تنظیم کنید تا خمیری پخش شودبرای من این حدود 3 قاشق غذاخوری آب طول کشید تا قوام قابل پخش را بدست آورم.

اجاق گاز خود را بپوشید خمیر را در تمام سطوح داخلی اجاق خود بپاشید ، و از عناصر گرمایش فرمان نکنیدمن برای این قسمت از دستکش استفاده کردم ، زیرا اجاق من بسیار گریم بوداین به من کمک کرد که واقعاً به آنجا بروم و کثیف ترین دست و پنجه نرم ها را بپوشم بدون اینکه از نگرانی در مورد آن همه زباله ها در زیر ناخن هایم بخواهمجوش شیرین به محض مالش آن به رنگ قهوه ای رنگ تبدیل می شودهمچنین ممکن است در بعضی جاها نسبت به بقیه چنیرتر باشد ، که خوب استفقط سعی کنید تمام اجاق گاز را به بهترین شکل ممکن بپوشانید ، و به مناطق خاص چرب کننده توجه بیشتری کنید.

بگذارید یک شب بنشیند اجازه دهید مخلوط جوش شیرین حداقل 12 ساعت یا یک شب استراحت کند.

قفسه های فر خود را تمیز کنید در ضمن ، قفسه های اجاق خود را تمیز کنید.

فر را از بین ببرید بعد از 12 ساعت یا یک شب ، یک دستمال مرطوب مرطوب بگیرید و به همان اندازه از خمیر جوش شیرین خشک شده پاک کنیدبرای کمک به خراشیدن خمیر در صورت وم از یک اسپاتول پلاستیکی یا سیلیی استفاده کنیدفهمیدم که پارچه مرطوب برای من کافی است ، اما ممکن است یک اسپاتول در آن مکانهایی که به راحتی دسترس نیستند مفید باشد.

اندکی سرکه را اسپری کنید کمی سرکه را درون یک بطری اسپری قرار دهید و در همه جا که هنوز باقی مانده جوش شیرین را در فر خود مشاهده می کنید ، اسپریت بزنیدسرکه با جوش شیرین واکنش نشان داده و به آرامی کف می کند.

یک روش تمیز کردن نهایی را انجام دهید پارچه مرطوب خود را برداشته و مخلوط جوش شیرین سرکه فوم باقی مانده را پاک کنیدتکرار کنید تا تمام باقی مانده جوش شیرین از بین نروددر حین پاک کردن ، آب یا سرکه بیشتری به آن اضافه کنید تا در حقیقت فر تمیز و براق شود.

قفسه های فر خود را تعویض کنید قفسه های اجاق گاز و هر چیز دیگری را که در اجاق خود نگه دارید ، جایگزین کنید و تمام شود!

خرید اجاق گاز اخوان با 30% تخفیف

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گاه نوشته هاي (رها) محمد دليريان کهکشان انیمیشن و بازی و تفریح وبلاگ رسمی مهدی جاویدپور سینما پارادیزو تارنمای ارتباطی با دانشجویان بسم الله الرحمن الرحیم Mike Dhoal مرجع خرید و فروش انواع کفپوش ورزشی نگار نوشت